Kompletní sortiment bezlepkových produktů


 
 

Kdo jsme

Proč jsme

Život s celiakií či bezlepkovou dietou opravdu není jednoduchý – věčné bloudění po supermarketech a zkoumání zda to či ono je bezlepkové, běhání po různých zdravých výživách s chabým nebo nekompletním sortimentem, absence opravdu kvalitního čerstvého pečiva které se vyrovná či – dle většiny našich zákazníků – i předčí klasické lepkové pečivo, absence pravých zákusků – větrníčky, věnečky, punčové řezy.. to vše mohli celiaci jen tiše závidět za výlohou klasické cukrárny či pekárny.

Proto jsme se rozhodli ulehčit a zpříjemnit život těm, kteří tuto dietu musí nebo se rozhodli ji dodržovat – naše několikaleté zkušenosti s bezlepkovou dietou nás inspirovaly k otevření sítě prodejen zaměřených výhradně na bezlepkovou stravu.

Jak to chceme dělat

Naším cílem je nabízet kompletní sortiment potravin určených pro bezlepkovou dietu v té nejlepší kvalitě a čerstvosti – od A do Z. Nabízíme ucelený sortiment bezlepkových výrobků:

 • čerstvé bezlepkové pečivo
 • čerstvé bezlepkové zákusky
 • těstoviny
 • hotová jídla
 • sušenky
 • polotovary
 • mouky a směsi na pečení
 • …a mnohem víc

  Vybíráme nejlepší produkty na trhu a spolupracujeme s prvotřídními českými i zahraničními dodavateli bezlepkových potravin.

  S našimi dodavateli jsme pro Vás domluvili každodenní závozy čerstvého pečiva a zákusků – tak, abychom mohli nabídnout opravdu kvalitní denně čerstvé pečivo a zákusky.

  Nabízíme pohodlný systém objednávek přes náš rezervační systém s osobním vyzvednutím na některé z našich prodejen. Budete tak mít vždy jistotu, že zboží je pro Vás připravené a nikdo Vám ho nevykoupí.

A co dál?

Na naší nabídce neustále pracujeme a aktualizujeme tak, aby u nás zákazník našel vše, co je na trhu dostupné včetně posledních novinek a trendů.
Přivítáme jakékoli podněty a zkušenosti z Vaší strany – věříme, že jen tak se nám podaří to, co jsme si vytkli v našem názvu – vytvořit opravdový bezlepkový svět bez omezení a kompromisů.


Těšíme se na Vás.


Váš tým Svět bez lepku


Naposledy upraveno 23. 11. 2017© 2015–2024 MARFreklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.